KONTAKTY | FOTOGRAF

FOTOGRAF BRNO

 

 

- profesionální fotograf

- fotografování těhotných

- focení newborn, dětí a rodin

- profi fotograf portrétů a glamour

- fotograf Brno - produktová a komerční fotografie

 

 

FOTOGRAF BRNO - FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ A MIMINEK - NEWBORN

 

Fotograf Brno - focení miminek - krásné portréty a kvalitní úprava fotografií - výhoda osobní zkušenosti fotografa s dětmi - porozumění dětem. Fotograf nabízí i fotografování velmi malých miminek již po narození (NEWBORN) - fotograf přijede na focení k Vám domů. Pro malé děti do jednoho roku má fotograf k dispozici ve fotoateliéru Brno rekvizity i oblečení (čepičky, šaty atd.). Praktické informace o focení dětí najdete v sekci focení dětí nebo kontaktujte přímo fotoateliér viz kontakt - fotograf Brno.

 

FOTOGRAF BRNO - FOTOGRAFOVÁNÍ TĚHOTNÝCH MAMINEK - TĚHULEK

 

Focením těhotných maminek - těhulek se zabývá náš fotograf především. Směřuje totiž více k umělecké decentní fotografii, která zachytí období těhotenství nejlépe. Spojením výrazných ženských křivek a osvědčených póz totiž při fotografování vznikají bez většího snažení krásné portréty. Fotografování je tedy pro fotografa mnohem jednodušší a pro Vás méně náročné. Více informací nejdete v kategorii focení těhotných nebo se obraťte přímo na náš fotoateliér viz kontakt - fotograf Brno.

 

FOTOGRAF BRNO - FOTOGRAFOVÁNÍ PORTRÉTŮ A GLAMOUR

 

Fotografování portrétů - fotograf Brno - luxusní portréty. Fotograf Vám vytvoří portréty, na kterých se nebudete obdivovat jen Vy. Zapomeňte na vady pleti nebo jiné nedokonalosti - fotograf je odstraní kvalitním retušováním. Spojte fotografování s líčením přímo ve fotoateliéru - info viz. vizáž a styling.

 

Fotografování glamour - profi fotograf - záruka sexy fotek. Fotografováním glamour vyjádří fotograf Vaši přitažlivost a ženskost. Doporučení fotografa - líčení přímo ve fotoateliéru - info viz. vizáž a styling.

 

 

 PORTFOLIO - FOTOGRAF BRNO     CENÍK - FOTOGRAF BRNO     KONTAKT - FOTOGRAF BRNO

 

 

HLAVNÍ MENU

TEL 776 771 772 | EMAIL INFO@FOTOGRAFICKY-ATELIER.CZ