KONTAKTY | FOTOGRAF

FOCENÍ TĚHOTNÝCH - FOTOGRAF BRNO

 

 

Těhotenství je vyjímečnou životní etapou a stavem, který je nutné neobyčejně zachytit. O neobyčejně krásné tvary se postarala příroda a zbývá tedy už jen přidat nějaké zajímavé prostředí, pohrát si s technikou a máme dílko, na kterém se budete obdivovat Vy a Vaše okolí.

 

 

Důležité informace o focení těhotných maminek:

 

 

Kdy se objednat na focení těhotných? Ideální doba pro objednání na fotografování ve fotoateliéru je 2-4 týdny předem. Pokud bude potřeba dřívější termín, pokusíme se focení zajistit.

 

Kde fotíme? Focení probíhá v našem fotoateliéru v Brně. Pro info volejte na tel. číslo 776 771 772.
 

Jak dlouho trvá focení těhotných? Dle počtu požadovaných fotografií se doba focení pohybuje v rozmezí 1-2 hodiny.

 

Co s sebou na focení v těhotenství? Čím oblečení více, tím lépe. Obecně jsou pro fotografování těhotných maminek nejvhodnější obtáhlé věci, ve kterých je výrazné bříško. Vyzkoušejte si raději dopředu toto oblečení a vyberte to, ve kterém vypadáte dobře. Prádlo na focení je v případě čb fotografií nejlepší černé a v případě barevných fotografií i jakékoliv barevné. Dále jsou velmi vhodné různé košilky, kratší šaty, tuniky atd., ale opět ty, ve kterých bude dobře vidět bříško. Na focení těhotných lze také použít látky, které jsou k dispozici ve fotoateliéru Brno. Na focení v páru jsou nejvhodnější rifle pro Vás i partnera.   

 

Výběr, kvalita a počet fotografií: výběr fotografií provádíte sami ze zaslaných náhledů - neupravených fotek. Je ale možná pomoc fotografa. U vybraných fotek provádíme rozsáhlé úpravy - ořez, doplnění či smazání pozadí a jeho případná úprava - vyčištění, změkčení, dále profesionální retušování pleti -  odstranění flíčků, pih a znamínek, úpravy barev - převod do čb, barevné filtry, převod a doostření velké fotografie pro tisk, převod a doostření malých fotografií pro pc. Z tohoto důvodu je výsledný počet kvalitně upravených fotografií menší (viz ceník), protože úpravy fotek zaberou 2/3 času celé zakázky.

 

 

              FOTOGALERIE TĚHOTNÝCH              CENÍK - FOCENÍ TĚHOTNÝCH               OBJEDNÁVKA

HLAVNÍ MENU

TEL 776 771 772 | EMAIL INFO@FOTOGRAFICKY-ATELIER.CZ