KONTAKTY | FOTOGRAF

FOCENÍ DĚTÍ, MIMINEK A NEWBORN BRNO

 


Focení dětí je velmi zajímavé téma a výhodou pro fotografa je jejich přirozenost a dostatek emocí, které jinde často chybí. Cílem našeho fotografa je zachytit při focení Vaše děti jako Vaše poklady a vytvořit tím nádhernou vzpomínku. Nejde o revoluční umění, ale o neobyčejné zachycení jejich portrétů.
 


Důležité informace o focení dětí a miminek v našem fotoateliéru nebo exteriéru:

 

 

Kdy se objednat na focení dětí a miminek? Ideální doba pro objednání na focení ve fotoateliéru je 2-4 týdny předem. Pokud bude potřeba dřívější termín, i tak focení miminek (newborn) a dětí zajistíme.

 

 

Kde fotíme? Focení miminek probíhá v našem fotoateliéru v Brně. Pro info volejte na tel. číslo 776771772. Focení novorozenců (newborn) je možné i u Vás doma. Jako alternativu focení ve fotoateliéru využijte nabídky focení v exteriéru - a to v každém ročním období - každé má své kouzlo. 


Jak dlouho trvá focení dětí a miminek? Dle počtu požadovaných fotografií trvá focení dětí 1-2 hodiny. Malé děti ale focení v praxi vydrží průměrně 30 min, poté je dobré udělat pauzu - možnost zabavení dětí ve fotoateliéru (hračky, pohádky). Pro focení miminek a menších dětí je dobré předem domluvit rozumný termín - hodinu, kdy předpokládáte dobrou náladu dítěte např. po vyspání nebo jídle.

 

 

Co s sebou na focení dětí a miminek? Kromě standardních potřeb na přebalení a převlečení si vezměte nějaké hračky nebo věci, které dítě při focení zaujmou - máme i ve fotoateliéru. Potřeby na focení miminek, jako jsou dečky, pozadí, doplňky a rekvizity jsou k dispozici ve fotoateliéru. Větší děti - pokud má dítě nějaký koníček, vezměte mimo nějakých doplňků na focení i věci, které s tímto souvisí (např. sport-dres-sportovní potřeby, tanec-oblečení na tanec, hudba-hudební nástroj atd.).

 

 

Výběr, kvalita a počet fotografií: výběr fotografií provádíte sami ze zaslaných náhledů - neupravených fotek. Je ale možná pomoc fotografa. U vybraných fotek provádíme rozsáhlé úpravy - ořez, doplnění či smazání pozadí a jeho případná úprava - vyčištění, změkčení, dále profesionální retušování pleti -  odstranění flíčků, pih a znamínek, úpravy barev - převod do čb, barevné filtry, převod a doostření velké fotografie pro tisk, převod a doostření malých fotografií pro pc. Z tohoto důvodu je výsledný počet kvalitně upravených fotografií menší (viz ceník), protože úpravy fotek zaberou 2/3 času celé zakázky.

 

 

                    FOTOGALERIE DĚTÍ               CENÍK                      OBJEDNÁVKA        

 

HLAVNÍ MENU

TEL 776 771 772 | EMAIL INFO@FOTOGRAFICKY-ATELIER.CZ